The books and freelance Creative Writing Summer Programs For College Students of crime and SF author John Rickards, who's also written and worked under the name Sean Cregan. Get reading, or

http://www.antsnbees.ro/?emotional-intelligence-phd-thesis from our technical experts. Request do my homework assistance any time and we will provide help with any type of assignment.

Does An Essay Have To Have 5 Paragraphs - original researches at reasonable prices available here will turn your studying into delight Learn all you have always wanted

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Vzduchovka Crosman Benjamin Armada MagPul .22


Slušný, overený Crosman Marauder v novom kabáte…aj tak sa dá povedať, keď chcete krátko  niečo povedať o vzduchovke Crosman Benjamin Armada MagPul.

 

 

 

 

 

Maraudery sa už pomaly stávajú “klasikou”, určite sa predalo niekoľko desiatok tisícov kusov po celom svete a to napriek tomu že sa vyrábajú v Číne, ale jednoducho už dnes veľmi ťažko nájdete niečo, čo sa nevyrába tam. Či Crosman Benjamin Marauder, či Armada, sú to vetrovky v tom pravom zmysle slova. Jednoduchý systém, a v tom je asi tá krása.

Zopár slov o Maraudere…vzduchovky Marauder sú opakovačky s bubnovým zásobníkom.Na spodnej strane oceľového kontajneru je osadený kontrolný manometer merací v jednotkách PSI. Kontajner sa plní cez rýchlospojku – takzvaný Quicfill (samica pre plnenie nie je
súčasťou balenia. Plniť môžete pomocou pumpy alebo z potápačskej flaše).Pažba je buď plastová, alebo z bukového dreva, v oboch prípadoch s nastaviteľnou líčnicou.

 

 

 

U ARMADY zostal zachovaný systém, len kapota je iná.Kapotu dodala firma MagPul, ktorá je výrobcom rôznych doplnkov tuningových dielov pre  zbrane.Vzduchovky Benjamin Armada MagPul sa predávajú v dvoch verziách, ale nie je vidieť veľký  rozdiel. Obidve sú konštruované pre streleckú komunitu, ktorá miluje pušky typu AR15 …
Marauder je dosť dlhá vzduchovka, ale Armada s dĺžkou 110cm je ešte dlhšia, a s vytiahnutou pažbou je už naozaj veľmi dlhá.
Armada má aj svoju váhu, nakoľko obal a kryt kontajneru a hlavne nie je z plastu, ale z hliníkovej zliatiny. Na druhej strane vzduchovka má slušnú railovú základňu, takže pušku nebude problém osadiť optikou, a keď namontujete na bočné strany menšie railové lišty ktoré  sú súčasťou balenia, je možné vzduchovku osadiť laserovým ukazovátkom a baterkou – no jednoducho je to mega taktická puška. Armada je osadená teleskopickou pažbou známou z útočných pušiek.

 

 

 

 

K Armade síce výrobca dodáva puškohľad, ale oplatí sa ju osadiť kvalitnejšou optikou.  Oproti Marauderu Armada má weaver lištu, nie 11mm-ovú. Pri 15Jouloch na jedno naplnenie sa dá vystreliť +- 100x. Zásobník je ten istý ako u  Marauderu, líši sa len podľa kalibru. Nabíjanie je jednoduché – natiahnuť časovač v smere šípky na plastovom kryte, čiže do smeru hodinových ručičiek, vložit prvú diabolku, tým
zaaretovať prvú diabolku a potom pri vracaní plexy krytu vkložiť dalších 9 diaboliek. Zásobník sa do Armády vkladá z pravej strany.

 

 

 

 

 

 

Hlavným plusom Armady je každopádne taktický vzhľad, cena je trochu vysoká, avšak berme do  úvahy aj to, že balenie obsahuje montáž a puškohľad.  Ten kdo má rád vzhľad vojenskej útočnej pušky, toho by mohla vzduchovka Crosman Benjamin Armada osloviť.