You have to just open the research paper that you want to downoad and then copy the URL. to go sites Hi, you can download IEEE as well as

Help With Research Proposal Papers have become more popular than ever, but finding the right one is always a struggle. Choose surfessay.com for getting high-quality

Asking "Write my essay for cheap online"? So he asks "Research Paper About Video Game for cheap online. Write My Paper For Me, EssayPA!

Best Non Plagiarized Paper Service - Speedy world delivery and reasonably-priced drugs with no rx. Spend less money when buying from our drugstore. We make ordering

ut quest homework help blog here thesis custom nav menu business plan writers phoenix az

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Vzduchovka ASG TAC4.5 CO2 – vzduchová pištoľ na bombičku s dlhou hlavňou


ASG teda Action Sport Games, je firma ktorá vyrába zbrane, ktoré sú snáď po celej Európe voľne predajné a dá sa povedať, že vyrába hračky pre malých i veľkých chlapcov. Snáď každý priaznivec streľby sa aspoň raz stretol s ich produkciou.
Ich verné kópie známych ostrých zbraní od Bersa, Beretta, Glock, a samozrejme Česká Zbrojovka, sú veľmi populárne medzi strelcami, ktorí nepotrebujú nutne mať všetko v ostrej verzii.

Vzduchové pištole ASG sú roky osvedčené aj na slovenskom trhu, tak sme sa potešili tejto novinke.
Takisto, ako u väčšiny vzduchových pištolí ASG, aj TAC 4,5mm je celá z plastu (výrobca píše “polymér”),  samozrejme okrem niektorých vnútorných častí.

 

 

 

 

 

Vzduchovky TAC4.5 majú vzbudiť dojem taktickej pušky, čo sa im celkom aj podarilo.

Takže poďme sa pozrieť na TAC zblízka…Dva čapy v tele zbrane sa dali bezproblémovo vytlačiť – vybrať chrbát pažby, následne vybrať pištoľovú rukoväť s mechanizmom a hlavňou. Na prekvapenie dĺžka hlavne má skoro 25 cm. Na predpažbí je railová lišta typovo Weaver – na spodnej i vrchnej strane, na spodnej strane je to plastový výlisok, na hornej je rail z nejakého kovu.

 

 

 

 

 

 

Bipod, ktorý je u tejto vzduchovky v základnej výbave, je výškovo nastaviteľný v štyroch krokoch.Okrem toho tieto dvojnožky je možné na spodnom raile nastaviť kam len chceme a navyše sa dajú aj sklopiť!!!Hneď extra výbava v cene, ktorá milo prekvapí.

Na hornej lište sú osadené mieridlá – samozrejme je možné s nimi hýbať po celej dĺžke, alebo keď máte voľný nejaký kolimátor či inú optiku, môžete s pomocou montážnych krúžkov na weaver lištu dosadiť optický doplnok.

 

 

 

 

 

 

Na predpažbí sme si hneď všimli nápis ON/OFF, ale keď sme prepínač vyskúšali, nič sa nestalo. Žiaľ do pušky nie je vložený laser…áno tam kde je to dovolené je puška osadená aj laserovým ukazovadlom … škoda, že sme mali verziu bez.

Do zásobníka sa dá nabiť 21 oceľových brokov s vložením 12 gramovej CO2 bombičky do pištolovej rukoväte,  sme pripravení na streľbu. Nakoľko vzduchovky TAC sú semiautomatické, čiže pri každom stlačení spúšte dojde k výstrelu a nie je problém za menej, ako 10 sekúnd vystrieľať všetkých 21 rán. Čo sa týka presnosti vzduchovky, na vzdialenosť 20-25m je možné trafiť kľudne terč s veľkosťou pivnej podtácky, na 10 metrov sa dá dostať všetky výstrely do čierneho.

 

 

 

 

 

 

 

Svetlovodná muška a dioptrické hľadie pomáhá k presnejšej streľbe len na kratšie vzdialenosti, na väčsiu vzdialenosť odporúčame použiť optiku, samozjreme TAC má svoje hranice čo sa týka presnosti. Vzduchovka veľmi dobre hospodári s plynom nakoľko jednabombička vydržala aj 100 výstreľov, možno je to náhoda ale tiež to patrí medzi príjemnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Techniké parametre vzduchovky ASG TAC 4,5mm:

  • Celková dĺžka: 900mm
  • Pažba okrem vrchného predpažbia plastová
  • Nastaviteľná dvojnožka v balení
  • Posuvné hľadie i muška – tá je osadená svetlovodnou tyčinkou
  • Zásobník na 21 BB brokov
  • Hnacie médium: 12 gramové CO2 bombičky
  • Hmotnosť: cca 1520 gramov
  • Energia výstrelu kolísala od 3,2 joule po 2,7 joule

V prípade záujmu vzduhcovku ASG TAC 45 si môžete zakúpiť na Pazba.sk