The Purchase A Case Study Onlines is dedicated to providing customers with top-notch research and assignment help services. Our expert writers and researchers are

Stuck on your college term paper? Apply for help at the top-rated academic writing company! We offer high-quality Dissertation Case Study Analysis service for

Title: Get click Subject: free ebooks get paid to write essays and user guide get paid to write essays download as reference instruction get

You want to blog here online? Our tips and comparative reviews will help you hire the best paper writers.

see url

We propose http://naesale.com/how-to-write-a-research-paper-on-autism/ in UK to help undergraduate. Our cheap price assignment help services are renowned due to online writing quality.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Mini test vzduchovky BSA Scorpion SE


Značka BSA Guns sa v poslednej dobe  teší  obľube strelcov a to nie náhodou, vzduchovky BSA postupne prešli cez tucty inovácií vďaka ktorým sa kvalita týchto vzduchoviek výrazne zvýšila.  V tejto recenzii sme si vybrali typ PCP vzduchovky a to BSA Scorpion SE v kalibri 4,5mm. Cena tejto vzduchovky sa pohybuje okolo 600 eur.

Prvý dojem je z tejto vzduchovky  celkom príjemný. Honosná jednodielna pažba vzduchovky je v štýle Monte Carlo, od firmy Minelli z bukového dreva nám dáva pocit istoty. Krásne gravírovanie síce ešte ďaleko neznamená, že máme v rukách to najlepšie, ale z estetického hľadiska si zaslúži Scoripon plné body. Pažba končí v gumovej pätke, ktorú by sa možno dalo odpustiť ale je praktickým doplnkom.

Každopádne úchop je dokonalý a vďaka tomu v prípade, že máme spotené alebo mokré ruky, tiež neprekáža v manipulácii so zbraňou.  Minelli je inak talianskym výrobcom a dodáva pažby viacerým firmám , napríklad aj pre Daystate,  ale poďme ďalej.

10 ranná vetrovka má 385mm dlhú hlaveň a celková dĺžka vzduchovky je 880mm a ešte keď sme už pri rozmeroch tak nezabudnime ani na váhu, čo je 3,1kg. Hlaveň skončí v závite ½ UNF x 20, na ktorom je ozdobná krytka. Chrómovaný naťahovací záver má dostatočnú veľkosť na pohodlné  natiahnutie a hneď vedľa je poistka ktorú vieme  palcom tiež pohodlne ovládať – po stlačení vpred sme pripravený na výstreľ.

Zásobník, ktorý mimochodom pasuje aj do vzduchovky BSA R-10 MK2 má tiež zvlášť poistku, ktorú pri výbere musíme odistiť a samozrejme po vložení nabitého zásobníka zaistiť. Čo sa týka vzduchovej kartuše, vzduchovky BSA Scopion sú vybavené  manometrom a  quickfill adaptérom, cez ktorý ide natlakovanie trochu pomalšie, ako pri niektorých iných vzduchovkách.

No a poďme na časť, ktorá nás najviac prekvapila. Strelci si väčšniou  nezvolia vzduchovky Scorpion preto, lebo žial nemajú zabudovaný regulátor, ktorý má zabezpečiť rovnomernú konzistenciu výstreľu, tým aj presnosť vzduchovky. Spravili sme test so Shooting Chrony a vyšli nám zaujímavé výsledky, ktoré nás viac ako príjemne prekvapili.Výsledky sme aj natočili, roizdiely boli tak 2-5 mps za 30 výstrelov a to sme nemali ani kartušu nad 200Barov. Tým samozrejme nechceme tvrdiť že vzduchovky BSA Scorpion sú lepšie ako ktorékoľvek vzduchovky s regulátorom, ale sme radi konštatovali, že vzduchovky Scorpion majú skvelé vlastnosti, ktoré ich umiestnia na rebríčku vyššie.

Pozrite si aj minivideo :)