Professional like it in UK from PhD level experts. These thesis editing service are affordable in prices and best in aspect of quality.

Small Essay On Social Service - find main recommendations as to how to receive the greatest research paper ever All sorts of academic writings & research papers. Opt

Buy Dissertation Online The Answer to All of Your Problems. Buy Dissertation Online gos from Us The Key to Getting a High

english a level essay help Louisiana dig this help writing a resume the inheritance in jane eyre

We offer affordable How To Write A Personal Statement Essay with proven results. Let our professional business plan writers to Create a full-circle business plan

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Vzduchovky BSA Buccaneer – piráti z Anglicka


Piráti z Karibiku boli dobrí, poďme sa pozrieť na piráta z Anglicka :)

O tejto zbrani som čítal veľa dobrého. Nebol som si však istý kvôli nízkej cene. Bol som zvedavý, či je to dobrá voľba.  Vzduchovky BSA sú v poslednej dobe celkom podarené, uvidíme čo sa deje v prípade vzduchovky New Buccaneer….

Bol som trochu v rozpakoch, lebo na prvýkrát som dlho hľadal ventil na plnenie kartuše. Nakoniec som ho našiel skrytý pod manometrom. Musel som odstrániť krytku, pod ktorou bol schovaný ale potom už to išlo pekne.

Začnem hneď pri pažbe. Pažba je veľmi pekne vypracovaná, celá z bukového dreva a v štýle Monte Carla. Má krásne gravírovanie pod hlavňou a pri úchope  a naozaj dáva zbrani krásny vzhľad. Vygravírované  je  aj logo firmy na spodku úchopu vzduchovky.

Na pažbe sa nachádza gumená pätka čo je na PCP vzduchovke čudné  ale aspoň dáva zbrani lepšiu ergonómiu.  Kartuša je dostatočne veľká. Leží takmer pod celou hlavňou a končí v manometri.

Horná časť vzduchovky vrátane hlavne,mechaniky a zásobníku je veľmi podobná ako na vzduchovke BSA R-10. Zásobník je teni istý ale vzduchovka R-10 má každopádne pažbu aj hlaveň kvalitnejšiu a má zabudovaný regulátor.

Napriek tomu sa mi za tú cenu veľmi páči celkové vypracovanie vzduchovky. Som zvedavý na konzistenciu striel.
Zapol som si merač úsťovej rýchlosti Shooting Chrony a naozaj som zostal veľmi prekvapený.Výsledky boli vynikajúce. Rozdiely boli naozaj minimálne, čo som vôbec nečakal. Pozrite si video na konci tohoto článku a sami sa môžete presvedčiť.

Čo je ešte plusom a samozrejmosťou je to, že hlaveň končí v kompenzátore a spúšť je plne nastaviteľná. Čo sa týka presnosti vzduchovky, strieľali sme cca na 30 metrov a spravili sme takmer dieru do diery. Čo je podľa mňa vynikajúce.

Ešte som zabudol: Prebíjanie zbrane funguje opakovacím štýlom, kto je pri týchto vzduchovkách bežné. Proti vypadnutiu zásobníku sa postará magnet, pri vložení pekne sa stiahne dovnútra, to sme schválne aj natočili :)

Takže určite všetkým vrelo odporúčam.  Platí, že za túto cenu dostanete viac ako očakávate. Na rovine, ak chcete lacnú vzduchovku a aj dobrú, nie je nad čím rozmýšľať, vetrovka BSA Buccaneer je šťastný výber.